O nás

Zaujíma Vás kto sme?

Tím Bellakabelky.sk verí, že základom kvalitného internetového obchodu nie sú len najnižšie ceny a množstvo ponúkaného sortimentu, ale hlavne osobitný prístup, kvalitný zákaznícky servis a hladký priebeh vybavovania objednávok. Po odoslaní zásielky to pre nás nekončí. Dbáme na kvalitný popredajný servis a bezproblémové reklamácie.

Náš internetový obchod sa postará o zákazníkov, ktorí preferujú štýlové kabelky v ktorejkoľvek farbe, ich kvalitné spracovanie, originalitu a pohodlnosť nosenia. Máte možnosť vyberať spomedzi rôznych druhov, farieb a tvarov kabeliek, peňaženiek, či ruksakov. V ponuke nájdete kabelky cez rameno, grab a listové kabelky. Vaše večerné šaty môžete obohatiť výberom z extravagantných a elegantných typov spoločenských kabeliek . Na svoje si prídu aj obľúbenkyne ruksakov. Látkové ruksaky a ruksaky z eko kože dodajú Vášmu školskému alebo športovému outfitu šmrnc. Meno svetovo obľúbenej značky Michael Kors nesú kabelky, peňaženky a hodinky v našej ponuke. Všetky produkty Michael Kors vynikajú svojou originalitou pod svojimi ochrannými znakmi.

V našom záujme je inovovanie e-shopu Bellakabelky tak, aby bol prehľadný, štýlový a zároveň, aby vytvoril pre zákazníka pohodlné podmienky na nákup. Sortiment dopĺňame pravidelne o nové kúsky kabeliek, ruksakov, peňaženiek a doplnkov s možnosťou výberu ľubovoľného spôsobu dopravy a platby. Zákazník má k dispozícii prehľadné menu s jednotlivými druhmi sortimentu, viditeľný kontakt priamo na nás, vyhľadávanie, nákupný košík a v spodnej časti všetky potrebné informácie o e-shope. Rýchle informácie Vám poskytneme prostredníctvom online chatu, cez ktorý sa na nás môžete obrátiť kedykoľvek s vašimi otázkami.

Kto sa o Vás stará

Kto sa o Vás stará Záleží nám na vašej spokojnosti a preto Vám s ochotou zodpovieme na akékoľvek otázky, pomôžeme Vám vo výbere produktu alebo Vás informujeme o nákupných podmienkach. Vašu priazeň si veľmi vážime.
 

Prečo práve my?

Michael Kors Michael Kors Najširšia ponuka kabeliek a doplnkov značky Michael Kors
Skvelé ceny Skvelé ceny U nás nakúpite výhodnejšie a naviac získate vernostné body
Rýchle dodanie Rýchle dodanie Na výber máte niekoľko rýchlych a spoľahlivých spôsobov dopravy
Akcie a darčkey Akcie a darčkey Pravidelne tvoríme nové súťaže a akcie s darčekmi zadarmo
Vrátenie peňazí Vrátenie peňazí Garantujeme Vám vrátenie peňazí a bezplatnú výmenu
www.bellakabelky.sk
office@bellakabelky.sk www.bellakabelky.sk +421 948 152 820
Prevádzkovateľom internetového obchodu Bella kabelky je spoločnosť IA emotion s.r.o.