Informácie o dodaní

Ponúkané spôsoby dopravy

Náš e-shop rozposiela zásielky v rámci celej Slovenskej republiky Slovenskou poštou. Máte možnosť si vybrať z viacerých druhov doručenia. Pre doručenie do Českej Republiky a Rakúska sa prosím informujte vopred.
Listová zásielka 1. triedy Listová zásielka 1. triedy Po odoslaní Vašu zásielku obdržíte hneď na nasledujúci pracovný deň. Vyzdvihnúť si ju môžete kedykoľvek na vašej pošte. Tam pre Vás zostáva uložená po dobu 14 dní. 2,50 €
Balík na adresu Balík na adresu Balík Vám bude doručený v priebehu 2 dní priamo k Vám domov. V prípade, že Vás prepravca doma nezastihne, balík Vám bude doručený iný vyhovujúci termín. 3,60 €
Balík na poštu Balík na poštu Balík Vám bude doručený v priebehu 2 dní priamo na Vašu poštu. O doručení Vašej zásielky budete ihneď informovaný/á notifikačnou sms a e-mailovou správou. 2,15 €
Expres kuriér Expres kuriér Expres kuriér Vám zásielku doručí priamo na Vašu adresu nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Pred dodaním balíka Vás kuriér bude informovať o čase doručenia. 5,60 €
Pri nákupe nad 50 € Doprava zadarmo!
*platí pre balík na poštu
Objednávka skladom do 13:00 pri objednaní tovaru do 13:00, vám vyexpedujeme zásielku hneď po obdržaní vašej on-line objednávky a tovar obdržíte na druhý pracovný deň (podľa zvoleného spôsobu dopravy). Objednávka skladom po 13:00 pri objednaní tovaru po 13:00, vám vyexpedujeme zásielku hneď po obdržaní vašej on-line objednávky a tovar obdržíte o 2 pracovné dni (podľa zvoleného spôsobu dopravy). Objednávka tovaru mimo skladu: pri objednaní tovaru mimo sklad, spracujeme objednávku s dodávateľom, ktorá trvá od 4 do 10 pracovných dní a po následnom doskladnení, vyexpedujeme vašu objednávku, ktorú obdržíte na druhý pracovný deň (podľa zvoleného spôsobu dopravy). Kabelky značky Michael Kors môžu byť zriedkavo odoslané s oneskorením, nakoľko sa niektoré modely nachádzajú na externom sklade. O tomto stave Vás budeme včas informovať, poprípade sa môžete informovať vopred tu.

Príbeh objednávky

1. Prijatie objednávky Po vyplnení kontaktného formulára a zvolení spôsobu dopravy a platby, prejdete na krok potvrdenia objednávky. Po potvrdení Vám systém automaticky odošle potvrdzujúci mail s informáciami a pokynmi pre úhradu. V prípade, že mail nedostanete, nás prosím ihneď kontaktujte.
1. Prijatie objednávky
 
2. Spracovanie objednávky Po prejdení objednávkového procesu v systéme zaznamenáme Vašu objednávku. Náš pracovník objednávku spracuje a informuje Vás o ďalšom postupe. Pri tovare skladom pripraví fakturáciu a pri tovare mimo skladu danú položku objedná u dodávateľa.
2. Spracovanie objednávky
 
3. Pripravenie a zabalenie Po spracovaní administratívy a faktúr prechádzame na samotné balenie. Zásielky dôkladne balíme do špeciálnych prepravných obálok a krabíc tak, aby sme zabezpečili bezpečnú prepravu produktov. V prípade tovaru mimo skladu, postupujeme rovnako až po doskladnení tovaru.
3. Pripravenie a zabalenie
 
4. Odoslanie objednávky Dôkladne skontrolovaný a zabalený balík následne predávame prepravnej spoločnosti, ktorá sa postará o hladké a rýchle doručenie Vašej kabelky, peňaženky či ruksaku. Pri odoslaní Vás samozrejme náš pracovník informuje aj s odhadujúcim termínom dodania.
4. Odoslanie objednávky
 
5. Doručenie zásielky To, či zásielku dostanete na Vašu adresu alebo poštu, záleži od zvoleného spôsobu dopravy. Pri doručení na adresu budete o doručení informovaný dopravcom. Pri doručení na poštu dostanete notifikačný e-mail/sms a v prípade listu, klasický doporučenkový lístok.
5. Doručenie zásielky
www.bellakabelky.sk
office@bellakabelky.sk www.bellakabelky.sk +421 948 152 820