Súťaž


Súťažte s internetovým obchodom Bella kabelky

Zapojte sa aj vy a hrajte o super ceny


Leto už sa pomaly rozbieha a za chvíľku bude v plnom prúde. Keďže leto je plné pestrých farieb, módnych hitov a súťaží, tak sme si pre Vás pripravili Veľkú letnú súťaž, do ktorej sa môže zapojiť naozaj každý. Bellakabelky budú tento rok rozdávať super ceny a výherca nebude len jeden. Výhercovia majú možnosť získať poukazy na nákup v hodnote 30€, 20€ a 10€. Poukaz môžete použiť na čokoľvek, čo sa Vám padne na prvý pohľad do oka. Stačí, ak vykonáte jeden z nižšie uvedených krokov. Avšak o to väčšiu šancu máte vyhrať, ak splníte všetky tri kroky. Je to naozaj jednoduché. O letnej súťaži Vám povie aj Evs na videu nižšie. Tak neváhajte a určite sa zapojte. Výhercov losujeme 27.8.2017. Výsledky budú uverejnené na našom Facebooku a webe. 

  

 


Usporiadateľom súťaže je spoločnosť E-comm invest s.r.o. so sídlom Svätoplukova 3, 903 01, Senec, IČ: 50 618 512.
Účastníkom súťaže sa stáva fanúšik alebo odoberateľ sociálnych sieti internetového obchodu Bellakabelky.sk, ktorý akceptuje pravidlá súťaže a splní všetky zákonné podmienky.
Súťaž trvá od 12. 6. 2017 do 27.8.2017.
Výhercom súťaže sa stane účastník súťaže, ktorý bude v čase losovania aktívne odoberať aspoň jednu zo sociálnych sietí internetového obchodu Bellakabelky.sk 
Losovanie výhercov prebehne 27.8. 2017.
Výhercovia budú uverejnení na Facebooku Bellakabelky.sk a na webe www.bellakabelky.sk/sutaz.
Výhercovia majú možnosť vyhrať poukazy na nákup na internetovom obchode www.bellakabelky.sk. Tieto poukazy je možné použiť pri nákupe nad 25 € a nie je možné ich zameniť za reálne peniaze. Poukazy sa tak isto nedajú ani kombinovať s inými prebiehajúcimi zľavami a akciami.