Batoh sa nespája len so športom – jeho využitie je dnes bezhraničné

Spájate si batohy predovšetkým s voľnočasovými aktivitami a športom? V súčasnosti však môže elegantný batoh hravo nahradiť kabelku.

Batohy a batôžky sú v poslednej dobe veľmi obľúbené a hlavne praktické. Vyznačujú sa rozmanitou pristrannosťou, vojde sa do nich nielen peňaženka , mobil, ale i napríklad malý notebook. Trend predstavujú mimoriadne pohodlné a hlavne odolné kožené, ako aj veľmi originálne semišové batohy. Práve s batohom skĺbite eleganciu a praktickosť v neprekonateľnú spoľahlivosť v každej situácii.

Naša ponuka

V našej rozsiahlej ponuke nájdete rozmanité a štýlové kúsky či jemne zdobené, a pritom stále jednoduché a elegantné ruksaky . Nezabudnite na zladenie so zvyškom šatníka. Pokiaľ zvolíte jednofarebný batoh, pokojne si môžete obliecť i pestrofarebný outfit. Skvele k nemu ladia tenisky, ale aj čižmy alebo lodičky. Jednoducho je natoľko praktický a využiteľný, že je možné ho kombinovať akokoľvek a s čímkoľvek. Máte už doma nejaký štýlový batôžtek? Pokiaľ nie, možno je na čase si jeden zaobstarať. 

Batohy

Najpredávanejšie produkty

Filter produktov

Dostupnosť
Farba
Materiál
Značka
Veľkosť
Zapínanie
Zrušiť filtrovanie
Zoradiť: