Návody, rady, tipy a recenze pro Vás

 

Dokonale vyretušované a nasvietené obrázky produktov na eshope má každý, ale čo takto ich vidieť v skutočnom stave ešte pred tým ako ich kúpite? Prinesieme Vám  spolu s youtuberkou Evs recenzie produktov, tipy na módny outfit, ale aj rady rozpoznania originálov značkových kabeliek od fakov. Budete môcť vidieť produkty ponúkané na e-shope bellakabelky.sk v skutočnej veľkosti a vzhľade. Evs Vám detailne priblíži každý produkt a inšpiruje Vás k módnemu outfitu, ku ktorému sa produkt hodí, prípadne na akú príležitosť je vhodný. 

Recenzie produktov budú obnášať detailný popis produktu. Evs Vám priblíži jeho veľkosť, materiál, kvalitu, vnútro produktu a jeho využitie. Taktiež sa pozrie na produkt svojím odborným módnym okom a zhodnotí štýlovosť a dizajn produktu. Následne Vám odporučí k akému outfitu produkt čo najlepšie zladíte a spomenie aj niekoľko módnych rád, ktoré Vám pomôžu pri výbere kabelky, ruksaku, peňaženky alebo značkových Michael Kors produktov.

Dôležitou súčasťou videí budú recenzie produktov svetoznámej značky Michael Kors.  Módna a zároveň veľmi populárna značka Michael Kors prináša vždy nové produkty a preto sa ich budeme snažiť priblížiť len  a len pre Vás prostredníctvom videí. Evs Vám napríklad poradí ako rozoznáte falošnú kabelku od originálu, popíše Vám hlavné detaily značkových kabeliek a ich spracovanie. Taktiež sa pozrie na kabelky z outletových a lifestylových kolekcií.
Spolu s Evs sa tešíme na recenzie, tipy a rady, ktoré Vám budeme prinášať pravidelne, a budeme sa snažiť doplniť ich ku každému produktu. Pretože nám záleží na vašej spokojnosti a lepšej predstave o produkte, ktorý sa chystáte zakúpiť.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho so svojimi známymi
0 0 0 0