Originál vs fake kabelka Michael Kors

 

Máte obavy z kúpy a platenia veľkých súm za značkové produkty cez internet a pritom neviete, či Vám príde milé alebo nemilé prekvapenie? Vaše obavy sa hneď rozplynú po zhliadnutí videa, kde Vám Evs ukáže, že značkové produkty Michael Kors sa ozaj u nás oplatia kúpiť. Vo videu Vám detailne priblíži kabelku Michael Kors v originálnej a falošnej verzii. Bude porovnávať  dve podobné kabelky so značkou Michael Kors, a hlavne Vám priblíži znaky,  ktoré si určite všímajte pri kúpe produktov Michael Kors. V prvom rade Vám poradí ako a kde  si môžete overiť originalitu kabelky.  Vyrieši veľmi zaujímavú tému certifikátov produktov Michael Kors, na ktorú je zvedavý asi každý z vás a verte, že budete prekvapená/ý zo zistenia, že certifikáty produkty Michael Kors nemajú. Ak uvažujete o darčeku, bellakabelky Vám pomôžu aj s jeho balením. Tím bellakabeliek Vám pribalí papierovú tašku či darčekovú škatuľu podľa veľkosti produktu.

Poďme sa pozrieť na znaky, ktoré Evs vyzdvihuje vo videu. Pri kúpe produktov MK pozerajte predovšetkým na:

Cena kabelky Michael Kors

je samozrejmé, že značkovú kabelku od slávneho návrhára Michaela Korsa nekúpite za malé peniaze. Kvalitné spracovanie prírodných a syntetických materiálov, metalické doplnky a iné doplnky sú spracované na úrovni a kvalitne. Za vysokou cenou sú práve tieto prvky, ktoré produkty majú.

Spracovanie a šitie

materiál značkovej kabelky je šitý úhľadne s použitím kvalitných nití. Prírodná koža má svoju špecifickú vôňu. Syntetické materiály sú zase potlačené logom MK v tradičnom dizajne a jeho potlač odlíšite od falošnej verzii veľmi ľahko. Falošná verzia kabelky pozostáva z lacnejších materiálov, zlého ušitia či vytŕčaním nitiek.

Nápis Michael Kors

pri originálnej verzii kabelky je písmo jednotné, úhľadné a čitateľné, pričom pri falošnej verzii je kovové písmo z lacnejšieho kovu či plastu, v pozadí je spojené spojom písma a pôsobí nečitateľne.

Prívesok s logom MK 

kvalitné kovové metalické doplnky sú základom každej kabelky, ruksaku či peňaženky. Produkty MK pozostávajú z kvalitných zlatých a strieborných doplnkov. Doplnky majú jednu silnú vlastnosť a tou je spraviť kabelku výnimočnou, luxusnou a zároveň štýlovou. Preto Michael Kors kladie na ich kvalitu veľký význam. Zamerajte sa preto na spracovanie prívesku, štýlu písma a možno aj vyrytie nápisu.

Zips a pracky 

každý produkt MK, ktorý má svoj zips alebo pracky na popruhoch, má aj svoje označenie celým nápisom Michael Kors. Každý doplnok predsa musí reprezentovať značku Michael Kors. 

Materiál kabelky 

Michael Kors svoje výrobky vyrába z kvalitnej teľacej, jahňacej kože, Saffiano kože so špeciálnou tepelnou úpravou, PVC materiálu (syntetická koža) a pevne tkaných textílii.  Pričom fakový produkt MK je vyrobený z lacného syntetického materiálu v netradičných farbách MK, ktoré nenájdete na žiadnom pravom modeli.

Podšívka

už len samá podšívka Vám povie dosť. Vnútro kabeliek, ruksakov a peňaženiek je z kvalitnej textilnej podšívky s logom MK. Vnútorné vrecká sú súčasťou podšívky a sú kombinované s koženými doplnkami a zipsami. V podšívke je prišitý aj štítok s identifikačným číslom MK. Pri fakovej kabelke sotva nájdete takýto štítok. Originál peňaženky tento štítok nemajú vo vnútri, ale je súčasťou obalového materiálu.

Brožúra o starostlivosti o produkt

Každá kabelka, ruksak a peňaženky vo svojom vnútri skrývajú brožúru starostlivosti o produkt, avšak je písaná v hlavných svetových jazykoch, naopak nenájdete ju v žiadnom fakovom produkte. 

Evs Vám zhrnula všetky tieto  znaky a vlastnosti u originálnych a falošných verziách produktov od značky Michael Kors naozaj podrobne a kvalitne. Odporúča preto v prípade vášho záujmu o značkový model našetriť si viac peňazí a investovať do kvalitnejšieho produktu s vyhliadkou dlhšej životnosti v budúcnosti. 
Toto video o produktoch Michael Kors nebolo rozhodne posledné a preto sa už môžete tešiť na ďalšie zaujímavé videá s Evs

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho so svojimi známymi
0 0 0 0