Detské ruksaky na každý deň

Deti sú typy dobrodružné, ktoré by najradšej prešli celý svet. Rady objavujú, zbierajú, cítia sa dôležito a chcú sa nám v mnohom podobať. Na svoje potulky však nemôžu ísť s prázdnymi rukami, ale minimálne si so sebou berú občerstvenie, pršiplášť a obľúbenú hračku.

Za dobrodužstvom so správnym ruksakom na chrbte!

Práve preto sa s kúpou prvého detského ruksaku tak ponáhľame a zadovážime im ho už v útlom veku. Začíname s batôžkom s rozprávkovým motívom alebo plyšovým zvieratkom, ktoré tak často vídame na chrbtoch škôlkárov a neskôr naberáme na veľkosti, nakoľko staršie deti si môžu kedykoľvek vyjsť na športové popoludnie či školský výlet. Batohy na jedno plece, na kolieskach a na chrbát, z denimu, s akčnými hrdinami, bodkami a folkovými prvkami, ich mnohorakosť nemá hraníc.

Dnes sa detské ruksaky povýšil z praktického úložiska na módny doplnok a deti ich jednoducho milujú . Avšak stále by to malo byť hlavne o jeho funkčnosti, pod čím sa rozumie použitie vysoko odolného povrchového materiálu, správna veľkosť vzhľadom na vek dieťaťa a maximálne zaťaženie nepresahujúce 15% jeho hmotnosti. V popredí pretrvávajú reflexné prvky, anatomické chrbtové polstrovanie, kvalitné ramenné a bedrové popruhy, oddelený priečinok na nápoj a pevné uzatváranie, ktoré odolá aj nie veľmi jemnej manipulácii detských rúk. S takýmto batohom bude potom dobrodružná cesta vášho dieťatka skutočne ničím nerušeným zážitkom.

Detské ruksaky

Filter produktov

Dostupnosť
Farba
Materiál
Značka
Veľkosť
Zapínanie
Zrušiť filtrovanie
Zoradiť: