Valentin10
Valentin10

Veľké cestovné tašky sú znovu na výslní

Je nesporné, že veľké cestovné tašky sú späť a dnes dokonale suplujú obrovské tvrdostenné kufre , ktorých boli kedysi plné letiská. Tašky typu duffle tak celkom prirodzene opustili svoj zaužívaný priestor posledných rokov, ktorým bola telocvičňa, a stali sa súčasťou dovoleniek i dlhších služobných ciest.

Výhody veľkých cestovných tašiek

Cestové tašky ponúkajú totiž hneď niekoľko nesporných výhod. Aj ony majú kolieska a výsuvnú teleskopickú rukoväť a vďaka svojej mäkkosti sa v menšom prevedení ľahko zmestia do priestoru pre príručné batožiny. Navyše sa v nich veci ukladajú po celej svojej dĺžke, čo zabraňuje ich dokrčeniu a disponujú hneď niekoľkými vnútornými i vonkajšími priehradkami na drobnosti, dokumenty, notebook a peňaženku. A sú skutočne atraktívne a štýlovo sa nosia! Často majú unisex prevedenie a je jedno, či ich používa žena alebo muž. Prídavný motív na vrchnej strane s dotykom geometrie alebo exotiky taške dodáva glamour elegancie a perfektne charakterizuje nositeľa. Zväčša je vyrobená z odolnej textilnej látky, prípadne eko kože a polyesteru a ľahko sa prenáša vďaka pevným uškám, ktoré sa zaisťujú suchým zipsom a dlhému ramennému popruhu.

Možno ju tak nosiť na pleci, v ruke alebo ťahať za sebou. Veľké cestovné tašky zažívajú vďaka svojej praktickosti a rôznorodosti prevedenia skutočný boom a záujem o nich celkom pochopiteľne len narastá.


Veľké cestovné tašky

Filter produktov

Dostupnosť
Farba
Materiál
Značka
Veľkosť
Zapínanie
Zrušiť filtrovanie
Zoradiť: