Aktovky

Ak na klasiku nedáte dopustiť, potom sú práve pre Vás určené dámske aktovky. Charakteristické zapínanie, tvar, dizajn či štýl – to sú všetko vlastnosti, ktoré na kabelke - aktovke oceníte a ktoré Vás azda najviac upútajú. Okrem toho je dámska aktovka aj dostatočne veľká a priestranná, čo môžete využiť na úschovu aj väčšieho objemu vecí, ktoré chcete nosiť so sebou. Ako si vybrať aktovku z tak širokej ponuky a čo by malo pri Vašom rozhodovaní zavážiť, najmä ak chcete aktovku vhodne skombinovať s Vašim outfitom?

Vyberáme dámsku aktovku

Každá dámska aktovka v sebe skrýva prepracovaný dizajn a relatívne veľký objem, do ktorého sa rozhodne vmestí všetko potrebné. Charakteristickým znakom dámskej aktovky je predovšetkým pracka či pracky, ktoré slúžia na zapínanie aktovky. Dizajn sa väčšinou skladá z jednej dominantnej farby – farebného odtieňu, ktorý je doplnený napríklad v prípade praciek o imitáciu zlata alebo striebra. Dámsku aktovku budete pravdepodobne používať pomerne často, aj preto si zvoľte vhodné farebné prevedenie ľahko kombinovateľné prakticky ku všetkému. Nikdy však nie je na zahodenie mať po ruke aj viacero typov aktoviek, z ktorých si vždy vyberáte jednu podľa potreby.

Aktovky sa navzájom líšia aj svojou veľkosťou. Síce zvyknú mať dostatočne veľký objem myslite aj na to, že nosiť príliš ťažké dámske aktovky Vás časom zunuje a budete sa tomu viac vyhýbať.

Skombinujte dámsku aktovku s Vašim outfitom

Každá aktovka je svojim spôsobom viac elegantná, ako športová. Na to musíte myslieť už pri výbere Vášho outfitu, aj keď byť mierne extravagantná je z času na čas rozhodne fajn. Aktovka sa skvele hodí do zamestnania, ale aj pri dovolenkách a cestovaní, kedy do nej môžete vtesnať obľúbenú knihu, tablet či desiatu na zahryznutie.

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom
14213 kabelka aktovka z eko koze modra
32,99 €
162345ML
16937 kabelka aktovka z eko koze siva
32,99 €
102347ML
14225 kabelka aktovka bodkovana satchel siva
32,99 €
102351ML