Sety kufrov

Vstúpte do sveta bezstarostného cestovania s našimi kompletnými setmi kufrov, ktoré prinášajú eleganciu, praktickosť a výhodnú cenu priamo k vám. Každý set obsahuje malý, stredný a veľký kufor, ktoré sa navzájom dopĺňajú a tvoria skvelú kolekciu pre vaše dlhšie dovolenky a výlety. Vždy si môžete vybrať ideálnu veľkosť podľad toho kam a na koľko cestujete poprípade môžete zabaliť aj celú rodinu.

Niektoré sety zahŕňajú aj mini kozmetický kufrík, ideálny na usporiadanie vašich drobností a kozmetických potrieb. Poprípade je možné nájsť aj set stredného a kozmetického kufra. Každý kufor je šikovo navrhnutý s ohľadom na elegantný vzhľad a praktické využitie priestoru. Čo je ešte lepšie, jednotlivé veľkosti kufrov sa do seba skvele vkladajú, minimalizujúc miesto, ktoré zaberajú vo vašom priestore.

S výhodnejšou cenou za set získate vynikajúci pomer ceny a výkonu. Investujte do kompletných setov kufrov a zažite dokonalú rovnováhu medzi štýlom, praktickosťou a ekonomickým prínosom pre vaše cestovateľské dobrodružstvá!

Stránka 1 z 3 - 38 položiek celkom
21350 set cestovnych kufrov ariel cierny
Doprava zadarmo 1 + 1
159,99 €
6031084ML
Hore
Ďalšie produkty