Ruksaky pre mamičky

Prebaľovacia taška je jednou z vecí, ktorú ako čerstvá mamička, budete denne používať . A to bez akýchkoľvek výhrad. Ten malý človiečik si zaslúži svoju vlastnú špeciálnu tašku, ale takisto aj vy. A presne na to sme mysleli aj my – aby prebaľovacie tašky neslúžili len detičkám, ale i mamičkám. Tašky pre mamičky v našej ponuke sú skutočne krásne, priestranné, multifunkčné a keď sa na ne pozriete, ani len si nepomyslíte, že by to v skutočnosti mohla byť prebaľovacia taška. Vypadajú skôr ako dizajnové tašky na cestovanie. Skvelé, čo poviete?

Prebaľovacia taška – nová povinná výbava každej maminy

Od fľašiek, cez hračky, prebaľovaciu podložku až po plienky, mokré utierky či krémiky. Ako mamina malého dieťatka budete preň potrebovať skutočne množstvo vecí, ktoré by ste mali mať na jednom mieste a po ruke. Takže namiesto toho, aby sa vám tieto veci kopili nahádzané vo vašej tote kabelke, ktorú od nátresku všetkých tých vecí ani len neviete zapnúť, zaobstarajte si prebaľovaciu tašku vybavenú priestranným vnútrom s množstvom úschovných vreciek, ktoré vám pomôžu udržať v taške organizáciu a poriadok.

Nielen pre maminy, ale i pre tatinov

Klasickým prebaľovacím taškám odzvonilo. Pravdepodobne žiadna mamina nechce nosiť nevkusnú prebaľovaciu tašku, ktorá doslova ničí jej inak štýlový outfit. Veď to, že ste teraz na materskej neznamená, že sa musíte vzdať všetkých módnych vychytávok. Práve naopak! Takže upustite od klasických, neforemných a vskutku nevkusných prebaľovacích tašiek a vrhnite sa na štýlové, vkusné tašky pre mamičky. A vôbec ich nemusíte nosiť len zavesené na kočíku, pokojne si ich prehoďte cez plece. A ak nebudete mať žiadnu nákupnú tašku po ruke, naše tašky pre mamičky využijete aj na tento spôsob.

Priehradkový systém vo vnútri zaručí dokonalý a prehľadný poriadok a nadčasový dizajn váš trendy vzhľad. Navyše s takouto taškou sa nemusia hanbiť chodiť von na prechádzky ani ocinkovia, pretože vôbec nevyzerajú typicky „mamičkovsky“ a ani detsky. Takže maminy, zbaľte všetko potrebné, nachystajte kočík s vašou ratolesťou, vyprevaďte ocinkov na prechádzku a vy si doprajte trošku oddychu.

Multifunkčnosť a kvalitný materiál

Pekný vzhľad a čo najväčší priestor vo vnútri – to sú zrejme dve najzákladnejšie podmienky, ktoré od tašky pre mamičky budete vyžadovať. Cieľom každej prebaľovacej tašky je hlavne praktickosť a funkčnosť. Tašky pre mamičky v našej ponuke nie sú len funkčné, sú multifunkčné. A viete prečo? Sú dizajnovo príťažlivé, to je jasné. Majú dostatok priestoru nielen pre detské veci, ale tiež i pre vaše drobnosti. Schováte tam peňaženku, kľúče, diár, dáždnik ale i kozmetickú taštičku.

Navyše niektoré tašky pre mamičky z našej ponuky obsahujú aj prebaľovaciu podložku či úchyt o cestovný kufor, ktorý vás poteší hlavne, ak s dieťatkom plánujete cestovať. Tašky pre mamičky sú vyrobené z kvalitného, málo nasiakavého a odolného materiálu. Manipuláciu s taškou a jej nosenie, či už na kočíku, na ramene alebo v ruke, vám uľahčia dlhšie ušká a dlhý, nastaviteľný a vystužený popruh cez rameno.

Meníme mestský batoh za dojčenský

Tašky pre mamičky nemusia mať len klasický vzhľad tašky. Najnovším hitom sú dojčenské batohy, ktoré majú mnoho výhod. Zrejme tou najväčšou je, že ich môžete nosiť aj na chrbte, a tak máte úplne voľné ruky a nič vám nikde nezavadzia. Samozrejmosťou je aj možnosť upevnenia na kočík či na cestovný kufor.

Dojčenské batohy sú skvelou voľbou pre aktívne mamičky, ktoré rady chodia s detičkami na výlety či často cestujú. Nakoľko pri cestovaní s deťmi je celkom pravdepodobné, že nie všetko pôjde podľa vašich predstáv a celkom isto si prejdete slušnou dávkou stresu, dojčenské batohy vďaka svojej praktickosti a organizačným vlastnostiam vám aspoň uľahčia prípravu aj na takéto nečakané a stresové situácie.

Dojčenské batohy sú priestranné, s dostatkom priehradok a taktiež disponujú aj bočnými vreckami na úschovu fľaše. Pohodlne do nich zmestíte aj väčšie veci ako plienky, detskú deku, vlhčené obrúsky, sušené mlieko či hračky a stále tam zostane dostatok miesta aj na vaše osobné veci. Dojčenské batohy sú odolné a veľmi pohodlné na nosenie aj vďaka mäkkej výstuži. Vzhľadovo sa nesú viac-menej v nadčasovom a športovo-elegantnom duchu, tak aby sa hodili ku kočíku, k vášmu outfitu a tiež, aby ich v prípade potreby mohli využiť aj ocinkovia.

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom
Batoh - bodkovaný dojčenský pre mamičky, ružový 472780ML
Batoh - dojčenský pre mamičky, čierny
34,99 €
402776ML
18818 batoh dojcensky pre mamicky modry
34,99 €
462775ML
Batoh - dojčenský pre mamičky, šedý
34,99 €
402777ML
Batoh - mama praktický s usb pripojením, čierny 4021497ML
Batoh - mama praktický s usb pripojením, sivý 4021498ML
MAMA ruksak - na baby výbavu čierny
35,99 €
4021711ML
MAMA ruksak - na baby výbavu ružový
35,99 €
4721710ML
MAMA ruksak - na baby výbavu šedý
35,99 €
4021712ML
Ruksak - pre mamičky s usb praktický, čierny 4021441ML