Plážové tašky

Slnko, pláž, a more – to sú veci, ktoré k letu neodmysliteľne patria. Avšak každá správna žena sa ani na dovolenke nezaobíde bez nevyhnutných drobností, ktoré musí niekam schovať. Na pláž sa určite nevyberiete s kabelkou, ale s trendy plážovou taškou. Vyberte si z našej ponuky tú, ktorá vám najviac pripomína bezstarostné letné chvíle.

Najhorúcejší trend, bez ktorého sa počas leta nezaobídete

Plážové tašky sú počas letného obdobia tou najideálnejšou „dámskou kabelkou“, ktorú pokojne okrem dovolenky, vynosíte aj do mesta na nákupy. A samozrejme neškatuľkujte dámske plážové tašky len ta tie klasické prútené verzie. Ani im sa nevyhýbajú vlny módny trendov. Čoraz obľúbenejšie sú práve látkové plážové tašky, ktoré sa pomaly, ale isto šplhajú do módnych výšin.

Látkové plážové tašky sú skvelé v tom, že majú neutrálny dizajn, a teda skutočne ich môžete využiť aj na tie spomínané nákupy v meste. Okrem toho látkové plážové tašky hýria tými najrozmanitejšími farbami a potlačou. Počas leta sú tradične v kurze námornícke pásiky, kvetiny, nápisy a všetky motívy, ktoré jednoducho k letu patria. Navyše si ich môžete dozdobiť zaujímavou šatkou alebo príveskami.

V čom sú látkové plážovky skvelé?

Plážová taška by sa teda počas horúceho leta mala stať vaším nevyhnutným spoločníkom. Nie je na škodu aspoň raz za rok vymeniť klasiku za niečo hravé, uvoľnenejšie a ležérne. Dámska plážová taška by nemala byť ani príliš veľké ani príliš mála. Jednoducho, taká akurát. Látkové plážové tašky prehodíte cez plece a môžete vyraziť.

Odolávajú aj vyšším teplotám na rozdiel od tých, ktoré sú vyrobené z umelých materiálov a rýchlo sa ohrejú. Okrem toho sú mäkké a veľmi pohodlné na nosenie. Nikde vás nič nebude tlačiť, ako napríklad v prípade prútených plážových tašiek, ktoré môžu na vašom ramene a rukách nechať odtlačky.

Látkové plážovky rýchlo na slnku vyschnú, ak sa vám náhodou namočia. Taktiež sa ľahko čistia, nakoľko sú látkové, stačí ich jemne preprať a znova budú ako nové. V neposlednom rade sú látkové plážové tašky aj šetrnejšie k životnému prostrediu.

Čo by vám v dámskej plážovej taške nemalo chýbať?

Balenie k vode je dôležité, preto obsah plážovej tašky nikdy nepodceňujte. Nasledujúci zoznam vecí, by ste si vždy mali poctivo do plážovky zabaliť, aby ste pobyt pri vode strávili maximálne pohodlne.

Opaľovací krém

Krém s UV faktorom je zrejme to prvé, čo by ste si do svojej plážovej tašky mali vložiť, najmä, ak ste bleduľka a máte tendenciu sa veľmi rýchlo spáliť, vyberte si opaľovací krém s vyšším faktorom a bez parfumácie.

Osuška na ležanie

V základnom vybavení každej plážovej tašky by nemala chýbať ani osuška na ležanie alebo nejaká podložka. Piesok býva horúci a vy potrebujete niečo, na čom sa vám bude pohodlne ležať a opaľovať.

Pareo, plážové šaty

Ak si budete potrebovať niekam odbehnúť, nemusíte čakať kým vám plavky vyschnú a vy sa budete môcť prezliecť. Postačia vám ľahučké plážové šaty či veľká šatka tzv. pareo, ktoré si cez seba prehodíte a môžete vyraziť. Pareo vám nezaberie v plážovej taške veľa miesta a okrem iného ho viete využiť na mnoho spôsobov, nielen ako pokrývku tela.

Slnečné okuliare

Aká by to bola plážová taška, keby v nej chýbali slnečné okuliare? Slnečné žiarenie je pre vaše oči nebezpečné a slnečné okuliare s UV filtrom vás pred ním dostatočne ochránia. Aby sa vám len tak pohodené v plážovej taške náhodou nepoškodili, noste ich vždy uzavreté v puzdre.

Dobrá kniha a fľaša minerálky

Chvíle pri bazéne či na pláži si môžete spríjemniť aj čítaním dobrej knihy, prípadne časopisu. A samozrejme nezabúdajte popri tom na pitný režim. Do plážovej tašky si vložte fľašu s nesladeným, vychladeným nápojom, najlepšie minerálkou.

Hrebeň a balzam na pery

Slaná či chlórovaná voda nie je práve najlepším priateľom vlasov. Preto si do plážovky nezabudnite pribaliť aj hrebeň. Mokré vlasy si hneď prečešete, vďaka čomu a vám rýchlejšie  uschnú. A taktiež si do plážovky nezabudnite prihodiť aj balzam na pery. Slnko pery veľmi vysušuje, a ak ich nechcete mať popraskané a suché, balzam s UV filtrom bude vašou prvou pomocou.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
YQ 63 BEIGE 42
Novinka
21,99 €
29,99 € (–26 %)
132195EF
YQ 63 ROUGE 45
Novinka
21,99 €
29,99 € (–26 %)
142198EF
23363 nafukovacka farebna lizanka
18,99 €
G793056