Prívesky

Ikonické pom-pom prívesky

Pom-pom prívesky na dámske kabelky a ruksaky sú úžasne hravé. Niet sa preto čomu čudovať, že sa z nich stal obrovský módny trend, ktorý doslova zaplavil ulice. Tieto prívesky dokážu kabelky a ruksaky dokonale ozvláštniť a dodať im trochu rozmarného štýlu. Ak chcete trošku pozmeniť výzor vašej kabelky, postačí vám prívesok a kabelka či ruksak hneď získa iný rozmer. Buďte vždy štýlová a vytvorte ilúziu, že každý deň máte novú kabelku. Pom-pom prívesok na kabelku ľahko pripnete vďaka klasickému kovovému kľúčovému krúžku.

Kde to všetko začalo?

Tento módny ošiaľ nie je ničím novým. Ako to už býva, módne trendy sa po istom období mlčania znovu dostávajú na výslnie. Inak to nie je ani v prípade pom-pom príveskov. Prívesky na dámske kabelky a ruksaky v tvare roztomilej chlpatej guličky ako prvý odprezentoval, nik iný ako slávny Karl Lagerfeld. Mäkučkú, chlpatú bábiku Karlita nosili poctivo na kabelke všetky svetové celebrity. Na to nadviazal módny dom Fendi, ktorý svetu ponúkol veľké, huňaté pom-pom prívesky v tých najrozličnejších farbách a vyhotoveniach. A tak sa z  jednoduchého doplnku stal fashion kúsok, ktorý chce vlastniť každý. Dnes  sú tieto chlpaté guličky nielen súčasťou príveskov na kabelky, ale i rôznych kúskov oblečenia či topánok a šperkov.

Buďte originálna

Ak sa vám zdá, že pom-pom prívesky nosí na kabelke už každá druhá, stále máte možnosť nechať sa pohltiť príveskami na kabelky z iných materiálov. Stále aktuálne sú aj kovové prívesky v rôznych tvaroch a motívoch (zvieratká, geometrické tvary, písmenká, kvetinky). Vyhotovené sú v najrôznejších odtieňoch, mnohé sú vykladané kamienkami, aby sa na slnečnom svetle krásne trblietali, a tým pútali žiadanú pozornosť. Pokojne môžete skombinovať aj viacero príveskov naraz, pozor si však dávajte, aby ste nevyzerali ako pojazdný kolotočiarsky stánok či hračkárstvo.

Prívesky sú šperkom vašej kabelky

Aj prívesky treba ladiť a starostlivo kombinovať nielen s kabelkou či ruksakom, ale i so zvyškom vášho oblečenia. Prívesky na dámske kabelky a ruksaky dokonca môžete obmieňať aj podľa ročného obdobia. V lete stavte na výrazné a veľké prívesky, v zime sa nechajte unášať na vlnách tlmenejších tónov a usadlejšieho dizajnu. Prívesky sa hodia takmer na akýkoľvek druh kabelky, treba mať len trochu vkusu. Ak neviete ako na to, nechajte sa inšpirovať módnymi trendsetterkami. S ich pomocou si tak môžete vytvoriť vlastný osobitý štýl. S príveskami na dámske kabelky a ruksaky z našej ponuky určite nešliapnete vedľa a zaručene vám ich bude každý závidieť. Naše prívesky budú exkluzívnymi šperkami pre vaše kabelky a ruksaky. Do príveskov na kabelku či ruksak sa určite oplatí investovať. Ešte nejakú sezónu budú bezpochyby hrať prím.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom