O nás

Tím Bellakabelky.sk verí, že základom kvalitného internetového obchodu nie sú len najnižšie ceny a množstvo ponúkaného sortimentu, ale hlavne osobitný prístup, kvalitný zákaznícky servis a hladký priebeh vybavovania objednávok. Po odoslaní zásielky to pre nás nekončí. Dbáme na kvalitný popredajný servis a bezproblémové reklamácie.

Náš internetový obchod sa postará o zákazníkov, ktorí preferujú štýlové kabelky v  ktorejkoľvek farbe, ich kvalitné spracovanie, originalitu a  pohodlnosť nosenia. Máte možnosť vyberať spomedzi rôznych druhov, farieb a  tvarov kabeliek, peňaženiek, či ruksakov. V  ponuke nájdete kabelky cez rameno, grab a listové kabelky. Vaše večerné šaty môžete obohatiť výberom z extravagantných a  elegantných typov spoločenských kabeliek . Na svoje si prídu aj obľúbenkyne ruksakov. Látkové ruksaky a ruksaky z eko kože dodajú Vášmu školskému alebo športovému outfitu šmrnc. Meno svetovo obľúbenej značky Michael Kors nesú kabelky, peňaženky a hodinky v  našej ponuke. Všetky produkty Michael Kors vynikajú svojou originalitou pod svojimi ochrannými znakmi.

V  našom záujme je inovovanie e-shopu Bellakabelky tak, aby bol prehľadný, štýlový a zároveň, aby vytvoril pre zákazníka pohodlné podmienky na nákup. Sortiment dopĺňame pravidelne o nové kúsky kabeliek, ruksakov, peňaženiek a doplnkov s možnosťou výberu ľubovoľného spôsobu dopravy a platby. Zákazník má k dispozícii prehľadné menu s jednotlivými druhmi sortimentu, viditeľný kontakt priamo na nás, vyhľadávanie, nákupný košík a v spodnej časti všetky potrebné informácie o e-shope. Rýchle informácie Vám poskytneme prostredníctvom online chatu, cez ktorý sa na nás môžete obrátiť kedykoľvek s vašimi otázkami.

Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Náš tím Vám vždy rád poradí
Jedinečné produkty
Jedinečné produkty
Niektoré zoženiete len u nás
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Vymeniť produkt nie je problém
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Darček poteší každého ;)