Náušnice

Náušnice sú jedným z doplnkov, ktorý nosia snáď všetky ženy už od mala. A taktiež je to ten druh doplnku, pri ktorom musí preskočiť tá povestná iskra. No niekedy je to chyba, že dáme len na prvý dojem. Dámske náušnice majú totiž silu zmeniť náš výzor, a to doslovne. Preto pri výbere náušníc sa netreba riadiť len najnovšími módnymi trendmi, ale tiež tým, či sa hodia k strihu našich vlasov alebo k typu našej tváre. Jednoducho, správne zvolené náušnice dokážu ženu rozjasniť, podtrhnúť jej krásu a v neposlednom rade dodajú šmrnc celkovému outfitu.

Zlaté a výrazne farebné náušnice sa napríklad hodia ženám s olivovou farbou pokožky. Bleduľky  s tmavými vlasmi vyniknú, ak sa ozdobia náušnicami zo striebra, bieleho zlata či chirurgickej ocele. V lete, keď má pokožka bronzový nádych, krásne vyniknú neónové a biele fashion dámske náušnice.

Vyberáme dámske náušnice podľa typu tváre

Typ tváre je jedným z najzásadnejších vecí, ktoré je nevyhnutné zohľadniť pri výbere štýlových náušníc. Vyberte si tie, ktoré sa hodia práve vám.

Štvorcový typ

Pre štvorcový typ tváre sú ideálne také náušnice, ktoré zjemnia ostrá línie tváre. Medzi tento druh náušníc, ktoré to zvládnu radíme napríklad guľaté alebo oválne náušnice, ktoré nie sú príliš veľké, pretože by mohli vytvoriť dojem ešte širšej tváre, a to nechcete. Skvelou voľbou sú aj visiace náušnice,  ktoré štvorcový typ tváre opticky predĺži.

Oválny typ

Ak ste majiteľkou tohto typu tváre, závidíme. Oválna tvár sa totiž považuje za ideálny typ. S hrdosťou môžete nosiť akýkoľvek typ náušníc. Je len na vás či vyberiete majestátne fashion náušnice, ktoré sú bohato zdobené, alebo len drobnučké napichovačky. Najviac však váš typ tváre vyzdvihnú práve visiace náušnice, kruhové náušnice a klasické perly.

Okrúhly typ

Okrúhla tvár sa vyznačuje plnšími líčkami a oblými líniami tváre. Ideálne náušnice by mali tvoriť kontrast s vašou tvárou. Skvelou voľbou sú všetky druhy retiazkových a podlhovastých náušníc, ktoré tvár opticky zúžia . Pokojne môžete siahnuť aj po náušniciach geometrických tvarov.

Trojuholníkový typ

Takejto tvári budú lichotiť visiace náušnice, ktoré sú v dolnej časti trošku rozšírené. Vyniknú na vás tiež klasické kruhové náušnice s väčším priemerom ale i romantické náušnice v tvare kvapky. Nemusíte sa obávať ani výraznejších a extravagantných náušníc.

Srdcový typ

Výrazným prvkom tohto typu tváre je ostrá čeľusť, ktorú treba zjemniť. Dosiahnete to tým, že si vyberiete náušnice, ktoré budú oválne a nebudú siahať pod lícne kosti. Šmrnc vám dodajú aj pompézne lustrové náušnice. Paradoxne náušnice v tvare srdca sa vám nehodia rovnako ako náušnice v tvare obrátenej pyramídy.

Diamantový typ

Nesúmernosť tohto typu tváre sa dá skorigovať náušnicami, ktoré siahajú pod lícne kosti a sú masívnejšie, alebo naopak ti, ktoré sú kratšie a v dolnej časti rozšírené (napríklad náušnice v tvare slzy).

Kruhové náušnice – staronová klasika

Určite si pamätáte na éru opulentných neónových kruhových náušníc. Akoby to bolo len včera. Kruhové náušnice v skutočnosti nikdy nevyšli z módy, iba sa zmenil ich štýl. Zo žiarivých plastových kruhových náušníc sa zmenili na decentnejšie strieborné alebo zlaté krásky, ktoré majú nový modernejší vzhľad, ideálny na každodenné nosenie ako do spoločnosti, tak i do práce, či na voľný čas.

Okázalosť sa rozhodne nosí

Ženy sa už od útleho veku rady zdobia a čím ligotavejšie, tým lepšie. Táto fascinácia všetkým čo sa blyští, je asi ženám geneticky daná. Každopádne, žiarivé, trblietavé, lesknúce sa fashion náušnice, ktoré dýchajú luxusom, sú veľmi v kurze. Ich vábivému ligotu určite podľahnete. Sú natoľko oslňujúce, že ich nikto neprehliadne.

Štýlové dámske náušnice vykladané tými najfarebnejšími a najžiarivejšími kamienkami, budú žiariť naďaleko. Veľmi žhavá je najmä kombinácia zelených a fialových kameňov, ktoré vám navodia atmosféru orientu. Žiarivo žlté, červené či neónové farby zas privolajú vytúžené leto a rozjasnia každý deň. Tak doplňte svoju šperkovnicu, a vyberte si z našej ponuky exkluzívne náušnice pre ženy.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
nausnice 10
5,99 €
S-N001
nausnice 6
5,99 €
S-N003