Šperky a doplnky

Očarte Vaše okolie s novou bižutériou a doplnkami z našej ponuky! Práve v tejto kategórií nájdete napríklad hodinky, prstene, vlasové ozdoby a mnoho ďalšieho. Vyberte si svoju bižutériu a skrášlite si svoj vzhľad o viaceré módne a štýlové doplnky, ktoré Vám ponúkame.

Dámske hodinky

Pri výbere dámskych hodiniek si musíte rozmyslieť odpoveď na štyri základné otázky. Všetky Vás neskôr navedú k tým „správnym“ hodinkám – teda k Vami vysnenému módnemu doplnku.

Aký typ hodiniek chcete?

Budú to digitálne alebo ručičkové hodinky?  Ručičkové sú overenou klasikou, avšak ani digitálne nemusia vyzerať zle. Pravdou však zostáva, že predsa  len ručičkové hodinky sú oveľa elegantnejšie a často aj univerzálnejšie . Hodinky sa dnes nosia takmer všade – práca, škola, prechádzka v parku či rôzne spoločenské udalosti. Aj preto mať jeden typ hodiniek nie je práve to najšťastnejšie riešenie.

Všetky ďalšie tipy, ako si vybrať hodinky, nájdete v kategórií dámske hodinky , kde sa nachádza celá naša ponuka.

Dámske prstene

Vybrať si dámsky prsteň je časovo náročná záležitosť. Často Vám to neuľahčí ani poznanie vhodnej veľkosti prsteňa, ktorý sa hodí práve na Vašu ruku, respektíve Vami vybraný prst.

Aký má byť dámsky prsteň?

Čo by mal prsteň vyjadrovať? Eleganciu, krok s dobou alebo Vašu extravaganciu? To všetko môže byť na prsteni vidieť. Veľká kameň, dominantná obrúčka alebo detaily v podobe malých kamienkov, ktoré spolu vytvárajú určitý symbol?

Tipy, ako si vybrať prsteň, nájdete v sekcií dámske prstene . Aj túto dámsku bižutériu Vám ponúkame na BellaKabelky.sk

Dámske vlasové ozdoby

Chcete vylepšiť Vašu korunku krásy o vlasové ozdoby? Určite to nie je na zahodenie a takéto ozdoby do vlasov ozvláštnia každú ženu.Vybrať si z tak bohatej ponuky, akú nájdete aj u nás, je však pre viaceré z Vás pomerne náročné.

Ktoré vlasové ozdoby si vybrať?

Jemné či extravagantné? Aká by mala byť Vaša vlasová ozdoba? Všetko je to otázkou toho, kde si ju chcete dať na seba – práca, škola, spoločenská udalosť a podobne.

Viac o ozdobách do vlasov aj o tom, ako si ich vybrať, nájdete v kategórií vlasové ozdoby , ktorá patrí do sekcie bižutéria.

Stránka 1 z 3 - 39 položiek celkom
29807 popruh na kabelku unisex flakaty cierny DP424
14435 nahrdelnik bronzit bronzovohnedy
36 €
A114034AM
Náhrdelník - shell perlový biely
29,99 €
AM7002
29054 naramok koralkovy modry s priveskom N034
29045 naramok matny onyx fialovy
14,99 €
N031
28988 naramok prirodny kamen modry
14,99 €
N012
28871 naramok z koraliek bielo modry
13,99 €
AM7018
Hore
Ďalšie produkty