Pletené dámske tašky a kabelky

Pletené dámske kabelky dnes už nie sú bezvýhradne otázkou dovolenkového obdobia a pláže. Stávajú sa súčasťou bežného každodenného outfitu. Ženy ich nosia do práce, školy či na nákupy. Sú zaujímavou voľbou, s ktorou sú ženy určite originálne a štýlové.

Možnosti pletenej tašky alebo kabelky

Kabelky môžu byť vypletené z juty alebo rôznych rastlín, či morskej trávy v kombinácii s bavlnou alebo inou textíliou. Tie predstavujú práve známe plážovky, v ktorých sme zvykli nosiť všetko potrebné k vode. Dnes už ich ženy nosia aj do práce či len tak do mesta. Pletená taška môže byť aj uháčkovaná z vlny alebo bavlny. Predstavuje skôr tašku na nákupy, ale aj na bežné nosenie. Skôr sú využívané v jarnom a letnom období, pretože hýria pastelovými farbami. Majú krásny úplet a môžu mať tiež zaujímavý vzor. Pletené kabelky podobne ako klasické  mávajú malé rúčky do ruky, na rameno alebo crossbody. Aj ich veľkosť môže byť rôznorodá, od malých kapsičiek, cez klasické kabelky až po veľké shopperky. Ich výhodou oproti klasickým kabelkám je ich tvar, pretože úplet môže krásne ukázať práve na rôznych geometrických tvaroch, či už budú vypletané obdĺžniky, kocky, kruhy alebo polkruhy a to ich robí výnimočnými. Taktiež bývajú odolné a kvalitne spracované takže sú úplne praktické na bežné nosenie.

S pletenou kabelkou ako módny chameleón

Ak nie ste práve fanúšičkou zmien a prikláňate sa skôr ku klasickým kabelkám, môžete si byť isté, že výberom pletenej kabelky neurobíte krok vedľa. Okrášlia váš letný outfit, či už to budú kvietkované šaty alebo jemná blúzka. Ak však nie ste romantická duša môžete si vybrať zo širokej ponuky tmavých farieb, ktoré sú tiež v ponuke. Pletená taška je vítaná zmena pre každú ženu, ktorá je navyše cenovo dostupná a trendy.