Spôsoby, ako môžete na Bellakabelky.sk zaplatiť 

Zaujíma Vás ako môžete za Vašu objednávku zaplatiť? Momentálne ponúkame všetky najpoužívanejšie metódy platby od klasickej dobierky až po bankové prevody či platbu kartou. Všetky spôsoby platby sú maximálne bezpečné a nemusíte sa obávať, že by ste o svoje peniaze prišli.

 • Dobierka

  0,98€
  Pri zvolení platby na dobierku za objednávku zaplatíte až po doručení balíčka. Výhodou dobierky je, že môžete zaplatiť až pri prevzatí objednávky priamo na pošte alebo u kuriéra, ktorý Vám zásielku doručí.
 • Platba kartou

  Zadarmo
  Zaplatiť za objednávku môžete aj priamo pomocou Vašej platobnej karty Visa alebo Master Card. Tento spôsob dopravy je veľmi rýchly a maximálne bezpečný. Platba prebieha cez plne zabezpečenú platobnú bránu poskytovateľa.
 • Rýchly bankový prevod

  Zadarmo
  Pri zvolení spôsobu platby bankovým prevodom, budete presmerovaný priamo do rozhrania Vašej banky, kde jednoducho a rýchlo môžete zrealizovať platbu. Nemusíte vypisovať žiadne informácie ani číslo účtu. Všetko prebehne automaticky.
 • Klasický bankový prevod

  Zadarmo
  Pri zvolení spôsobu platby bankovým prevodom, v potvrdzujúcom e-maily dostanete všetky potrebné informácie na vykonanie platby, ako napríklad číslo účtu vo forme IBAN a variabilný symbol. Ak platbu neuhradíte do 5 dní, objednávka sa sama stornuje.

Ak by ste mali problém s vykonaním platby, môžete zaplatiť aj klasickým bankovým prevodom

Fio banka a.s.

Číslo účtu: 2800987092 Kód banky 8330

IBAN: SK0283300000002800987092

Ako variabilný symbol prosím uveďte ID objednávky.

SWIFT: FIOZSKBA