Kabelky grab, kabelky do ruky

Hľadáte štýlovú kabelku, ktorá perfektne doplní Váš outfit a ktorá sa stane Vašim obľúbeným doplnkom? Dámska kabelka s dostatočne veľkým objemom a v rôznych farebných prevedeniach? Potom je grab kabelka určená priamo pre Vás! Čo je charakteristické pre grab kabelky, ako si ich vybrať a k čomu sa vlastne tento typ kabeliek hodí?

Aké sú grab kabelky?

Drvivá väčšina grab kabeliek je charakteristická svojim objemom, ktorý je dostatočne veľký a do kabelky sa vmestia všetky potrebné „šminky“, dokumenty, elektronika či doklady, ktoré jednoducho musíte mať pri sebe. Veľký objem kabelky oceníte napríklad do práce či na stretnutie, kam si chcete zobrať všetko podstatné a už nemáte čo selektovať. Okrem vzhľadu a veľkosti Vás na kabelke vždy upúta aj jej dizajn. Ten nie je vždy rovnaký a kabelka od kabelky sa navzájom líšia napríklad materiálom, možnosťou či nemožnosťou prehodiť si kabelku cez rameno, prackami či zapínaním, ale aj farebným prevedením, keďže niektoré grab kabelky sú len jednofarebné, na iných sú skombinované aj dva farebné odtiene.

Ako si vybrať grab kabelku?

Výber grab kabelky je pomerne zložitý, keďže sa aj v našej ponuke nachádza hneď niekoľko desiatok kabeliek tohto typu, ktoré sú si navzájom celkom odlišné. Výber by ste mali prispôsobiť Vášmu outfitu, ako aj vlastnostiam, ktoré z kabeliek vyžarujú. Niektoré kabelky sú vyslovene viac spoločenské, iné aj vplyvom kombinácie dvoch farieb o niečo športovejšie.

Kombinujeme outfit a grab kabelku

Pri kombinácií grab kabelky si dávajte pozor nielen na zvolený farebný odtieň, ale aj na imitáciu zlata či striebra, ktoré sa často na kabelkách vyskytuje. Nie vždy je totiž vhodné, aby bola kabelka doplnené aj o takéto „strieborné“ či zlaté pracky.

Filter produktov

Dostupnosť
Farba
Materiál
Značka
Veľkosť
Zapínanie
Zrušiť filtrovanie
Zoradiť: