Predĺžená doba na výmenu a vrátenie

Netrafili ste sa do výberu? Nie je problém. S cieľom zabezpečiť Vašu maximálnu spokojnosť s našimi produktmi, Vám ponúkame možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru do 60 dní od prijatia objednávky.

Podmienky vrátenia a výmeny:

Zákazník môže využiť túto možnosť do 60 dní od prijatia tovaru. Produkt musí byť nepoužitý (bez známok používania), v pôvodnom balení, so všetkými vysačkami, darčekmi a doplnkami. Náklady na vrátenie nesie kupujúci, pričom preplácaná je čisto uhradená hodnota tovaru bez poplatkov za dopravu a platbu. Vrátenie sa nevzťahuje na produkty, ktoré boli označené ako poškodené alebo použité. V prípade, že produkt nesie známky používania alebo mu chýba kompletný obal, darčeky a príslušenstvo, tak internetový obchod Bellakabelky.sk môže ponúknuť spätný odkup za zníženú sumu (podľa stavu) poprípade za 0€ na ekologickú likvidáciu. Služba je aktívna len vtedy, ak zákazník nevyužije možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu v zákonnej lehote.

Tovar prosíme zaslať na adresu Bellakabelky.sk, Mlynská 312/16, 92522 Veľké Uľany.

 

Postup pri vrátení alebo výmene:

  1. Kontaktujte nás: Pred vrátením tovaru nás prosím kontaktujte prostredníctvom nášho kontaktného formulára alebo e-mailu s informáciami o objednávke.

  2. Odoslanie tovaru: Po odoslaní potrebných informácií, môžete zaslať tovar na uvedenú adresu.

  3. Spracovanie vrátenia alebo výmeny: Po obdržaní tovaru overíme jeho stav a vybavíme vrátenie alebo výmenu v súlade s uvedenými podmienkami. Peniaze dostanete najneskôr do 14 dní od prijatia tovaru.

 

Platnosť a účinnosť nadobúdajú tieto podmienky 22.11.2023.