Spolupráca - Bellakabelky.sk

Spolupracujte s Bellakabelky.sk

Páčia sa Vám naše kabelky, ruksaky, tašky či cestovné kufre? Máte radi značku Bellakabelky a chceli by ste sa stať jej súčasťou? Ak ste si odpovedali kladne, určite čítajte ďalej ;)

Hľadáme influencerov, ktorí dokážu odkomunikovať a spropagovať našu značku a produkty. Za spoluprácu ponúkame to, čo Vám z našej ponuky padne do oka, poprípade po dohode aj finančnú odmenu .


BARTROVÁ SPOLUPRÁCA

PODMIENKY:


AFFILIATE

Po pridaní sa do našej siete, dostanete pre vašich sledovateľov zľavový kód na nákup vo výške 3-10% hodnoty objednávky. Za každého zákazníka, ktorý kód uplatní, Vám vyplatíme fi-nančnú províziu vo výške 10-20% hodnoty produktov.

PODMIENKY:


VYTVÁRANIE OBSAHU

Táto forma spolupráce je vhodná pre šikovných kreatívnych ľudí, ktorý radi vytvárajú obsah na internete najmä vo forme videa.

PODMIENKY:


Spolupráca bude nadviazaná iba s vybranými influencermi. Počet sledujúcich je len jedným z rozhodujúcich kritérií. Vplyv na obojstrannú spoluprácu má tiež kvalita publikovaného obsahu, dosah príspevkov, vhodnosť cieľového publika a pod. Radi však nadviažeme spo-luprácu aj s mikro influencermi, ktorých sleduje aj menší počet ľudí v rádoch stoviek a nižších tisícov.

Ak vás niektorá z možností oslovila poprípade Vás napadlo niečo, o čom musíme vedieť, kontaktujte nás na info@bellakabelky.sk proprípade na našom Instagrame alebo Facebooku.