Cestovn├ę ta┼íky, ta┼íky na koliesk├ích

Vyber├íte sa na dovolenku, v├Żlet ─Źi jednoducho sa chyst├íte odcestova┼ą? Potom rozhodne potrebujete uschova┼ą Va┼íu bato┼żinu, ktor├║ by ste chceli ma┼ą aj pri sebe a komfortne ju prenies┼ą z bodu A do bodu B. Cestovn├ę ta┼íky nech├Żbaj├║ h├ídam v ┼żiadnej dom├ícnosti, av┼íak len m├íloktor├í z V├ís si o svojej ta┼íke povie, ┼że sa jej skuto─Źne p├í─Źi a je s jej vzh─żadom ─Źi dizajnom spokojn├í. My V├ím v┼íak v na┼íej kateg├│ri├ş cestovn├Żch ta┼íiek pon├║kame ta┼íky, ktor├ę sa V├ím ihne─Ć zap├í─Źia a stan├║ sa Va┼íimi vern├Żmi spolo─Źn├şkmi na v┼íetk├Żch Va┼íich cest├ích.

Aká je dobrá cestovná taška?

Kvalita cestovnej ta┼íky by mal by┼ą aj V├í┼í prim├írny faktor pri rozhodovan├ş o pr├şpadnej k├║pe. Pod kvalitou mysl├şme najm├Ą pou┼żit├ę materi├íly na v├Żrobu samotnej ta┼íky, ich spracovanie a v├Żsledn├í podoba. Dobr├í cestovn├í ta┼íka je v┼íak aj tak├í, do ktorej sa V├ím vmest├ş v┼íetko potrebn├ę. Znamen├í to teda, ┼że by mala ma┼ą dostato─Źne ve─żk├Ż objem, aby ste do nej ulo┼żili oble─Źenie, doplnky, kozmetiku a mnoho ─Ćal┼íieho. Drviv├í v├Ą─Ź┼íina cestovn├Żch ta┼íiek v s├║─Źasnosti je vybaven├í aj posuvn├Żmi kolieskami, ktor├ę manipul├íciu s ta┼íkou e┼íte viac u─żah─Źuj├║.

Pre─Źo si vybra┼ą dizajnovo dokonal├║ cestovn├║ ta┼íku?

Ka┼żd├í ┼żena chce zauja┼ą svojim vzh─żadom ─Źi doplnkami svoje okolie. Jednoducho to m├íme v sebe a db├íme preto na ka┼żd├Ż detail, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą rozhoduj├║ci. Cestovn├ę ta┼íky v na┼íej ponuke s├║ dizajnovo absol├║tne jedine─Źn├ę. Sp├íjaj├║ v sebe r├┤zne prvky, dominantn├Żm prvkom je v┼íak vzor, ktor├Ż sa nesie po celej ta┼íke. Vyberajte si spomedzi dizajnovo ÔÇô dokonal├Żch ta┼íiek, ktor├ę V├ís ihne─Ć up├║taj├║ svojim vzh─żadom. Nie je to h├ídam cie─żom ┼żiadnej ┼żeny, ale aj s cestovnou ta┼íkou m├┤┼żete vyzera┼ą v r├ímci outfitu dokonale.

Kateg├│rie

Filter produktov

Dostupnos┼ą
Farba
Materiál
Zna─Źka
Ve─żkos┼ą
Zap├şnanie
Zru┼íi┼ą filtrovanie
Zoradi┼ą: