Ruksak - ideálny partner do mesta

Mestská džungľa moderných ľudí už takmer absolútne pohltila – zvykli sme si na luxus, že väčšinu vecí nosíme stále so sebou. Vyjsť vonku len s kľúčmi vo vrecku je dnes pre mnohých takmer nepredstaviteľné. Veď predsa potrebujeme ešte minimálne peňaženku a mobil. A čo ďalšie podstatné veci? Čo všetko nosíte so sebou ešte vy? Možno nabíjačku, čítačku na knihy, papierové servítky, antibakteriálny gél, balzam na pery... Každý máme svoje potreby a predstavy o tom, čo je pre nás nevyhnutné. K súčasnému životu to jednoducho patrí – byť vždy pripravení. Lenže ako sa pripraviť, no stále ostať trendy? Odpoveď už mnohí poznajú – mestské batohy!

Dámsky batoh do mesta – dokonalejšia verzia dennej kabelky

Povedzme si to na rovinu– áno, sú situácie, kedy jednoducho ruksak neprichádza do úvahy. Spoločenské podujatia, plesy alebo business dresscode. Protokol vtedy alternatívu neuznáva a je nutné siahnuť po správnej kabelke. Pre ostatné situácie je tu však aj možnosť B – vymeňte svoju kabelku za mestský ruksak . Škola, práca, nákupy, stretnutie s kamarátkou alebo či večer v kine? Batoh bude vaším miláčikom. Aké sú jeho výhody?

  1. ruksak do mesta je priestranný – jednoducho do neho vložíte všetko potrebné a máte ešte miesto aj na fľašu s pitím alebo napríklad dáždnik.
  2. je členitý – často má viac kapsičiek a priehradok ako klasická kabelka. Udržať v ňom poriadok a rýchlo nájsť mobil či kľúče je preto oveľa jednoduchšie.
  3. máte voľné ruky – hravo ho zavesíte na plecia a máte k dispozícii obe ruky – nič nepadá, nezavadzia... V pohodlí môžete nakupovať, vyberať či poniesť v rukách dieťa.
  4. ruksak nezaťažuje chrbticu – váha je rozdelená rovnomerne na obe plecia, takže nezaťažujete primárne len jedno rameno (ako pri kabelke). Vďaka správnemu držaniu tela tak môžete predísť nepríjemným bolestiam chrbtice.
  5. je štýlový – na bellakabelky.sk nájdete široký výber dámskych ruksakov na rôzne príležitosti, ktoré jednoznačne oživia každý outfit.

Stále váhate? Inšpirujte sa našim výberom!

Elegantný kožený ruksak do práce – kvalitné materiály, jednoduchý a nadčasový dizajn. Hravo do neho vložíte dokumenty (A4) alebo notebook.
Dámsky mestký ruksak

Na kávu s kamoškou – menší štýlový batoh, ktorý sa dá jednoducho zobrať aj do ruky.
Ruksak a kabelka v jednom

Škola volá - vyber si retro! Oldschool ruksak v redizajnovanej podobe je ideálny pre stredoškolský či univerzitný život. Notebook, knihy či niečo malé pod zub. Všetko so sebou a po ruke. Bez problémov.

Čierny retro ruksak

Neprehliadnuteľný doplnok -  krásny mestský batoh s flitrami, ktorý jednoznačne upúta pozornosť. Praktický a maximálne štýlový. Žiadne kompromisy voči trendom. Ukážeš to naplno.
Mini ruksak s flitrami

Dámskym mestským batohom len tak ľahko neodoláte. Ale veď prečo by ste to robili. Sú fantastické. Tak ktorý bude vaším pravým spoločníkom?

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho so svojimi známymi
0 0 0 0

Ekologické kabelky

„How dare you!“ Kričí Greta na klimatick...

Aktovka na každý deň

Dospelosť. Vek kedy zistíme, že dospelos...